תפריט
תפריט

משאבה טבולה לאקווריום

משאבות טבולות משמשות בדרך כלל לפינוי של מצבורי נוזלים ממרחב אחד למרחב אחר. כך למשל, כאשר מצטברת הצפה ברחוב בעיר או בבית, או כאשר נסתם בור הביוב ומתמלא מי ביוב, ניתן פשוט להכניס פנימה משאבה טבולה שתשאב את כל הנוזלים שמקיפים אותה ותעביר אותם דרך פתח המוצא אל צינור שיוביל את המים החוצה ממצבור הנוזלים למרחב סמוך. יחד עם זאת, משאבה טבולה יכולה לשמש גם לצורך תנועה וערבול נוזלים בתוך מרחב סגור. המשאבה שואבת את המים המקיפים אותה דרך פתח הכניסה ודוחפת אותם החוצה דרך פתח המוצא וכך נוצרת סירקולציה בתוך מרחב הנוזלים הסגור. אחד היישומים הביתיים בהם יכולה לשמש משאבה טבולה למטרה זאת הוא משאבה טבולה לאקווריום ביתי או אפילו לבריכת דגים או מזרקה בלב הגינה.

 

בריכת שחייה או מפל מים בגינה – שימושים ביתיים קלאסיים במשאבות טבולות

למעשה, ישנם כמה וכמה יישומים ביתיים בהם יכולה משאבה טבולה להוות מרכיב תפעול מרכזי. כך למשל, אם יש לכם בריכת שחייה ביתית ואתם מעוניינים לרוקן אותה ממימיה, תוכלו להכניס פנימה משאבה טבולה לריקון בריכה ובתוך שעות ספורות כל המים יפונו מתוך אגן הבריכה. למטרה זו תידרש לכם משאבה טבולה למים צלולים במידה בינונית, אך לפני הפעלתה מומלץ לנקות היטב את מי הבריכה ולוודא שאין בה מוצקים ולכלוך שעלול לסתום את המשאבה. לחילופין, אם אתם רוצים ליצור לעצמכם מעין מזרקת מים או מפל מים קטן בגינה המעוצבת שלכם, תוכלו להתקין משאבה טבולה למפל מים וזו תדאג לשאוב את המים מבריכת המים הקטנה שבתחתית המפל ולהעביר אותם אל ראש המפל דרך צינור נסתר, כך שהמפל יפעל ויעשה את האפקט שלו באופן רציף.

 

ועוד שני שימושים ביתיים קלאסיים למשאבה טבולה

שני שימושים קלאסיים נוספים כוללים משאבה טבולה לאקווריום וכן משאבה טבולה לבריכת דגים. בשני המקרים ישנה חשיבות רבה לשמירה על סירקולציה של המים. תנועה קבועה של המים מבטיחה חדירה קלה ומהירה של חמצן אל תוך המים, שומרת על ניקיון האקווריום ומונעת את הזדהמות המים המאפיינת מאגרי מים עומדים. ביישומים אלה, תוכלו פשוט להחדיר פנימה אל האקווריום או אל בריכת הדגים שלכם מעין משאבה טבולה קטנה וקומפקטית, שתבצע פעולת שאיבה ודחיפת מים באופן רציף. לרוב מדובר במשאבות ייעודיות למטרה זו והן מגיעות במידות קומפקטיות מאוד ביחס למשאבות הטבולות הקלאסיות שמשמשות לפינוי הצפות ומי ביוב.

 

בכל מקרה, אם אינכם יודעים בדיוק מהו סוג המשאבה הטבולה הדרוש לכם, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מתאים בכדי להבטיח שהמשאבה לא תחריב לכם את האקווריום מחד ולא תצטרך לפעול שבוע שלם כדי לרוקן לכם את בריכת השחייה מאידך.

 

בחברת שהם משאבות ויפעת בע"מ תוכלו למצוא מגוון רחב של משאבות טבולות ובכלל זה משאבה טבולה לאקווריום, לבריכת דגים ולעוד מגוון רחב של יישומים ביתיים. אנשי הצוות שלנו ישמחו לחשוף אתכם בפני כל האפשרויות שיכולות להתאים לכם ולחבר אליכם את המשאבה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5703958.

החל 600 ₪ – 4000 ₪

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב