משאבות צנטרפוגליות

 

משאבה צנטרפוגלית דגם NGA PRO נירוסטה 316 PEDROLLO

משאבת סחרור מים חמים

משאבה צנטרפוגלית דגם NGA PRO נירוסטה 316 משאבה עשויה נירוסטה 316 למזון ספיקה עד 21 מק"ש לחץ עד 19 מטר לשימושים שונים בתעשית המזון   מתח 230V או 380V

 עוד על משאבה צנטריפוגלית / משאבות סחרור

משאבה כזו, הבנויה על סרכוז של מים במערכת סגורה, מאפשרת למים להמשיך לנוע כשהם נמצאים במערכת, כמו לדוגמא דוד שמש. בצורה כזו ניתן למנוע ממים שעוברים שינויי טמפרטורה ולחץ להפוך למים עומדים שעלולים להזדהם ולהפוך להיות כר פורה ליצירת מושבות חיידקים. משאבה כזו נקראת בעברית משאבת סחרור מים חמים מגיעים גם הם לצינורות של המקלחת שלכם באמצעות שימוש במשאבה כזו. המים נמצאים במשאבה באופן קבוע ונשמרים חמים ובתנועה, כך שאינכם צריכים לבזבז זמן רב בהמתנה למים החמים שיצאו מראש המקלחת.

איפה היא עוד בשימוש?
היות ומשאבה צנטריפוגלית היא חלק אינטגרלי מכל מערכת שבה נמצאים מים במעגל סגור (גם אם הוא נפתח לפעמים, כמו בברז או במקלחת), אפשר למצוא אותה בנקודת נוספות בבית. מערכות חימום המבוססות על מים, כמו רדיאטורים או חימום תת רצפתי, משתמשות גם הן במשאבות כאלו על מנת למנוע מהמים לעמוד. בארץ נפוץ החימום של המים בבתים באמצעות משאבת סחרור למערכת סולארית מחיר של משאבה כזו הוא בין כמה מאות לאלפי שקלים, אבל משאבה איכותית תוכל לחסוך לכם הרבה כסף על הוצאות מיותרות.

באופן כללי, המשאבות הללו קטנות ולא צורכות הרבה חשמל. באמצעות ניצול היכולות ובחירה נכונה של משאבת סחרור מים חמים מחיר קבוע הוא מושג בר השגה. על מנת שלא להוציא כספים מרובים על ביקורים תכופים של טכנאי, על כמויות גדולות של חשמל הדרושות לחימום מים במשאבה מסויידת ומצופה אבן בשל חומרי הגלם הירודים שלה ועל משאבה נוספת חדשה בשנים הקרובות, כשבאים לבחור לבית או לבניין משאבת סחרור מחיר לא אמור לעמוד גבוה בסדר העדיפויות. ודאי שאתם צריכים להתאים את המשאבה שאתם קונים למתקן שאליו היא מיועדת, אבל בסופו של דבר חסכון של כמה מאות שקלים עלול לעלות בהרבה מאוד כסף וכאב לב. 
מחיר ממוצע של משאבה מדגם מתקדם ואיכותי ינוע בטווחי מחירים של 300-500 ש"ח.

מעוניינים לרכוש משאבת סחרור?? שהם משאבות ויפעת בע"מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ומענה לכל שאלה, התקשרו ל – 03-5703958 .

 
 

 

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב